txtbanner3

Derneğimize Üye Olmak İçin

NİÇİN ÜYE OLMALIYIM?

Türkiye Kaktüs ve Sukkulent Derneği doğaya, bitkiye, hayvana, ekolojiye saygılı, bu konulara ilgi duyan çeşitli meslekler ve yaşlardan insanların bir araya geldiği, amacı kaktüs özelinde bitki ve doğa sevgisini yaymak, tanıtmak, bilgi ve bitki alışverişinde bulunmak olan sosyal bir topluluktur. Şu anda içinde bulunduğunuz bu internet sayfası içeriği derneğimiz üyelerince hazırlanmış olup, elden geldiğince güncel tutulmakta, yeni fotoğraf ve yazılarla geliştirilmektedir. Web sayfamızın bazı bölümleri sadece dernek üyelerince görülebilmektedir. Ayrıca dernek üyeleri belli periyodlarda toplantılar düzenlemekte, sunumlar, video ve slayt gösterileri gibi faaliyetler yapmaktadırlar. İstanbul Kozyatağı'ndaki Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'nde yürütülmekte olan toplantılarımıza denek üyeleri katılmaktadır. Tüm bu etkinliklerin yanı sıra, zaman zaman bazı okullarda kaktüsler üzerine tanıtıcı toplantılar ve sunumlar düzenlenmektedir. Tüm bu etkinliklere katılmak, kaktüsler hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek, bildiklerinizi paylaşmak ve bu seçkin ailenin bir parçası olmak için "Kaktüs ve Sukkulent Derneği" ne üye olmanızı tavsiye ederiz. Siz amatör/profesyonel her doğa severi aramızda görmek bizler için mutluluk kaynağı olacaktır.

ÜYE OLMAK İSTEYENLERİN YAPMASI GEREKENLER

Derneğimize üye olmak isteyen kimselerin aşağıdaki vecibeleri yerine getirmesi gerekmektedir;

"Dernek Üye Giriş Formu"nu bilgisayarınıza yükleyip doldurduktan sonra imzalayıp, üye kaydı ile ilgili sorumlumuz olan "Dernek Sekreteri"ne mail, faks veya posta yoluyla gönderilmelidir. Tüzüğümüz gereği, her üyelik başvurusu Yönetim Kurulu onayına tabidir. Üyelik başvurusu Yönetim Kurulu tarafından onaylandıktan sonra, başvuru sahibine mail/telefon yoluyla bilgi verilir ve;

a) Dernek giriş aidatı olarak, bir defaya mahsus olarak 100 TL

b) Yıllık üyelik aidatı olarak ta 100 TL (2010 yılı için) ödenmesi gerekmektedir.

Derneğimiz yıllık üyelik aidatları 2 taksitte ödenmektedir:

Birinci taksit Ocak ayı sonuna kadar, 2nci taksit ise Haziran ayı sonuna kadar 50 TL. olarak ödenebilir.

Aidatlar ; "Kaktüs ve Sukkulent Derneği " adına ibaresi yazılarak aşağıdaki hesaba gönderilecektir.

PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TEŞVİKİYE ŞUBESİ
HESAP NO: 09456672

DERNEK ÜYE GİRİŞ FORMU ( Uyelik_formu.doc )
DERNEK ÜYE GİRİŞ FORMU ( Uyelik_formu.pdf )

Dernek Sekreteri Sn Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.'ın irtibat bilgileri :

Cep: 0532 281 49 81